Täna võistlesin kõrgetasemelises 3000m jooksus Moskvas.
Lõpetasin 6. kohaga ja ajaks sain 8.03.85 (Tulemused). Võistlus kujunes väga taktikaliseks kuna auhinnarahad olid suured. Sisimas lootsin, et jooks keritakse kiireks juba alguses, ehk on võimalus Eesti rekord joosta. Kahjuks oli tempo juba algusest peale väga aeglane. Otsustasin tempot mitte tegema hakata ja püsida grupis. Grupis oli palju positsioonivõitlust ning kolmandal rajal jooksmist. Jooksu ajal oli jõudu nii palju, et mõtlesin ette minna ja kihutama hakata, aga miski hoidis mind tagasi. Kohad jagati viimasel ringil. Suutsin esimestega kiire lõpuspurdi kaasa teha ning lõpetasin 6. kohaga.
Selle võistluse eesmärk oli lihtsalt võistelda ja koguda enesekindlust. See eesmärk sai ka kuhjaga täidetud, nüüd tean paremini milleks ma võimeline olen. Ootan huviga järgmist võistlust, mis toimub Moskva lähistel 17. juuni. Seal panen end 1500m jooksus proovile.
Sellel võistlusel osalesid ka Eesti olümpialootused Märt Iisrael ketteheites ja Rasmus Mägi 400m tõkkejooksus.