Laupäeval lõpetasin oma teise pika treeningu Colorado mägedes, 2800 m kõrgusel. Uskumatu treening, seda eelkõige lummava looduse ja ebatavalise treeningpartneri tõttu. Treeningkaaslaseks oli minu nõuandja ja Colorado Springsi ülikooli treener Mark Misch.

Pärast kahe tunnist treeningut treener Markiga.
Täna ma ei oska nimetada ühtegi teist treenerit, kes elab nagu tippsportlane ja treenib nagu tippsportlane. Mees, kes jookseb koos oma õpilastega. Inglise keeles on tema iseloomustamiseks hea sõna – extraordinary. Mul on au temaga koostööd teha!
Kus eestlane jookseb, sinna jääb märk maha!
Colorado mäestikulinnas Colorado Springsis viin läbi olümpiaeelse treeninglaagri. See linn on tuntud eelkõige sõjaväelaste, sportlaste ja usklike seas. Siin asuvad näiteks Ameerika Ühendriikide sõjaväe lennukool, mitmete kristlike organisatsioonide peakorterid kui ka Ameerika Ühendriikide olümpiaspordikeskus. Viimases viibis hiljaaegu ka Eesti naismaadleja ja olümpialane Epp Mäe. Olen varem Colorado Springsi treeningpaigas viibinud kolmel korral.
Isa ja poja kvaliteetaeg Ameerikas. Kus on Batman? Kus on Superman?
Sellest tuleb minu elu parim treeninglaager! Täpselt nii ma mõtlen, usun ja loodan. Tänu mitmete ameerika sõprade abile sain kaasa võtta ka oma perekonna, kes on minu kõige lähedasem meeskond.
Eesti pere ja ameerika pere mägises Colorados
Tänan kõiki sõpru ja toetajaid, kes aitavad mul olümpiaeelset treeninglaagrit korraldada! Kodumaale ei naase ma enne, kui olümpiamängude maraton on seljataga.
Nimeliselt mainin ära minu praegused meeskonnaliikmed:
Treener ja mänedžer Harry Lemberg
Nõuandja ja treener Mark Misch
Vaimulik mentor Brad Bartz

Massöör Peeter Nigol ja Larry (Colorados)
Spordiarstid Agnes Mägi,  Nadezhda Ignatjeva ja Mihkel Mardna
Abikaasa Maili koos lastega

SUURTOETAJA
TOETAJAD
Spordiklubi
http://ekjl.ee/
Spordivarustus
http://www.sportland.ee/
Lamberts toidulisandid
 
Eesti Kergejõustikuliit

 Eesti Olümpiakomitee
http://www.eok.ee/

 Võistluskorraldaja
http://www.jooks.ee/
Maratonitiim
http://maratonitiim.ee/category/uudised/
Squeezy energiageelid
https://www.facebook.com/SqueezySportsNutritionEstonia/