On mõõdunud pikk aeg minu viimasest sissekandest. Kahe kuu suurimateks märksõnadeks on Keenia, vigastus, Colorado Springs, perekond ja Harry. Nendest asjadest pajatan pikemalt mõni teine kord.
Täna olen oma järjega Californias. Eile võtsin osa USA ühest tugevamaist kergejõustiku võistlusest Los Angelese piirkonna väikelinnas Glendale. Võistlesin seal 1500m jooksus. Eelnevalt oletasin, et jooksen tulemuseks 3.43. Tuli 3.44.26. Seega väga ei eksinud. Olen saavutusega rahul kuna tegemist oli esimese tõsisema võistlusega sellel suvehooajal. Lihased on suure mahuga treenimisest veel puised ning ei ole kiirema jooksuga harjunud. Olen veendunud, et juba järgmine võistlus olen võimeline 3-4s kiiremini jooksma.
Võistlus oli väga hästi organiseeritud. Kahjuks meie jooksu start viibis pisut kuna käisin stardirüseluses kõhuli. Vigastasin oma küünarnukki, selga ja põlve. Õnneks katkestati jooks ja ma sain uuesti võistleda.
Võistlesin ka eelmine pühapäev 1500m jooksus Colorados. Seal võitsin mäestikus toimunud jooksu ajaga 3.53. See oli tugevale treeningnädalale hea punkt.
Nüüd aga lähen uuesti tagasi Colorado Springsi, kus ma olen viibinud viimased 3 nädalat.